Haziran 25, 2020

Eğitim – Danışmanlık

Filed under: — mucahit @ 3:08 pm
[woodmart_title size=”extra-large” font_weight=”700″ color=”black” align=”left” tag=”p” woodmart_css_id=”5ef4bdf659f7a” title_width=”100″ subtitle_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJjb2xvciI6WyIgLnRpdGxlLXN1YnRpdGxlIl19LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjVlZjRiZGY2NTlmN2EiLCJkYXRhIjp7ImRlc2t0b3AiOiIjMTkyYTU1In19″ title_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zaXplIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsibGluZS1oZWlnaHQiOlsiIC53b29kbWFydC10aXRsZS1jb250YWluZXIiXX0sInNlbGVjdG9yX2lkIjoiNWVmNGJkZjY1OWY3YSIsImRhdGEiOnsiZGVza3RvcCI6IjQ4cHgifX0=” title_custom_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJjb2xvciI6WyIgLndvb2RtYXJ0LXRpdGxlLWNvbnRhaW5lciJdfSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI1ZWY0YmRmNjU5ZjdhIiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjoiIzE5MTkxOSJ9fQ==” title_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zaXplIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiZm9udC1zaXplIjpbIiAud29vZG1hcnQtdGl0bGUtY29udGFpbmVyIl19LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjVlZjRiZGY2NTlmN2EiLCJkYXRhIjp7ImRlc2t0b3AiOiI0MHB4In19″ title=”Eğitim Ve Danışmanlık”]

Hesap açılışı, açılış sonrası suspend, ürün bulma-yükleme, satış süreci, satış sonrası feedback süreci vb. konularda yılların verdiği tecrübeyle sizleri buluşturuyoruz.

Amazon.com üzerinde bir satıcı hesabı oluşturmanız ve kendi mağazanızda satış yapmanız için öncesinde bilmeniz gereken belli başlı unsurlar bulunmaktadır. Bir ürünün tedarik aşamasından sonra sattığınız ürün hakkında neler yapmanız gerektiği ve daha bir çok konu hakkında Amazon Eğitim ve Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ürün gönderimi, tedarikçiler ile iletişim, tedarikçiler ile anlaşmak, ürünün nasıl paketlenmesi gerektiği , kargo süreci, ürün seçimi gibi aklınıza gelebilecek satış konusunda her bilgiyi Amazon FBA eğitimi ile öğrenmeniz mümkündür. Kolay, uygun ve anlaşılır bir dil ile eğitim veren bir kurum ile eğitimlere başlamanız sayesinde, Amazon üzerinde satış yapma teknikleri artık size karmaşık gelmeyecek ve satışlarınızdan daha iyi verim alabileceksiniz. Bu Amazon eğitim ve danışmanlık hizmetinde neler bulunuyor? gibi sorularınız var ise, bu rehberimizde sizler için cevapladık.

FBA (Fulfillment by Amazon)

Danışmanlık Hizmeti

Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti almanız, sektörde gelişmenize yarayacak önemli bir fırsat olabilir. Peki Amazon FBA eğitimlerine başladım, şimdi işimde birden bire yükselecek miyim, satışlarım tavan mı yapacak? derseniz eğer, bu iş maalesef öyle yürümemektedir. Eğitim dediğimiz Amazon’da satıcı hele ki yeni bir satıcı iseniz, sektörde neler yapmanız gerektiği konusunda size avantaj sağlayacak bilgileri edinmenize yarayacaktır. Aldığınız eğitimlerle işinizi büyütmek ve bu alanda gelişmek sizin tercihinize kalmış bulunuyor. Ancak, şu anki kazancınızdan belki de daha da fazlasını elde etmeniz imkansız olmayacaktır. E-ticaret konusunda profesyonel olmak ve markanızı geliştirmek adına güçlü bir satıcı profili oluşturmak istiyorsanız eğer, Amazon FBA eğitimi almak için geç kalmamalısınız.

Amazon FBA Eğitimi

Amazon eğitimi almanız, anında satışlarınızın ve kazançlarınızın birden bire artacağı anlamına gelmemektedir. Fakat eğitim almanız diğer başarılı satıcılar gibi olmanız için size olanak sağlayacaktır, satış alanında gelişmenizi destekleyecektir. Amazon FBA eğitimi ile satışlarınızı nasıl yükselteceğiniz ve ne gibi taktikler uygulayacağınız hakkında önemli bilgilere ulaşarak belirli bir donanıma sahip olursunuz. Amazon FBA eğitimi alarak yaptığınız iş modeline göre ürünlerinizi nasıl pazarlayacağınız konusunda daha bilgili olursunuz. Ne ürünü satıyorum ? Nasıl satıyorum ? Ürünlerim ile hangi kitle ilgileniyor? Haftalık veya aylık toplam satışlarım ne derece yükseldi ? gibi sorabileceğiniz soruları cevap bulabileceğiniz bir alandır. Böylelikle iyi ve müşteriler ile ilgili, tüketicinin isteklerine önem veren bir satıcı olup olmadığınız konusunda bir tablo çıkarmanızı sağlayabilir. Amazon FBA eğitimi ile hangi konularda satıcı kendini geliştirebilir ve bilgi sahibi olabilir hakkında aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

  • Amazon’da Başarılı Satış Yapmak: Amazon’da başarılı satış yapmak için bireysel veya profesyonel olarak oluşturduğunuz hesabınızı ihmal etmemeli ve gelişmek için çalışmalısınız. Aktif bir satıcı olup olmadığınız, müşterilerinizin gözünden asla kaçmaz. Amazon’da ki satış profilinizi müşterileriniz daima ziyaret ederler ve profilinizde ki izlenimlerden yola çıkarak sizden ürün alıp almayacağı konusunda karara varırlar.
  • Amazon FBA Eğitim Paketleri: FBA eğitim paketleri içerisinde size uygun olacak eğitimi almanız mümkündür. Bu eğitim sırasında başarılı şekilde satış nasıl yapılır, bu konuda nelere değinmeniz gerektiği konusunda da oldukça fazla bilgi sahibi olursunuz. ”Profilime ürünleri koydum, artık satış yapmak için buradayım” demek başlı başına Amazon pazarında bilinmeniz için yeterli olmayacaktır. Reklamlar, promosyonlar, doğru tedarikçi seçmek gibi önemli konuları atlamaz ve özenli davranırsanız eğer, hedef kitleniz tarafından tanınmanız ve bilinirliğiniz için iyi bir adım atmış olursunuz.
Eğitim – Danışmanlık için yorumlar kapalı

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress