ABD Depolama Ve Kargo Gönderimi

Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan 30.000 SQFT kapalı alana sahip olan depomuz, ürünlerinizi başta Amerika içi olmak üzere, dünyanın dört bir yanına gönderebilmeniz amacı ile kurulmuştur. Depomuz Georgia eyaletinin en işlek ve kavşak noktası olan Atlanta şehrinde yani eyaletin merkezinde faaliyet göstermektedir.

Gönderim Ve Depolamada Doğru Adres

Ürünlerinizin depomuzdan çekilmesi ya da konteyner, palet, kutu veya ürün bazlı satışı olması durumunda tüm operasyonu uzman ekibimiz sayesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yüzlerce Amazon FBA/FBM veya Onlince Ticaret satıcılari ürünlerini 30.000 SQFT büyüklüğündeki depomuzda stoklamaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz, depolarımızda bulunan ürünleriniz için gerekli etiketleme ve kargolama işlemlerini de web sitemiz üzerinden online bir şekilde yapabilirsiniz.

Diğer firmalara göre depolama hizmeti ücretlerimiz her zaman uygun fiyatlı olduğundan, yüzlerce müşterimiz ürünlerini Prepshipphing depolarında stoklamaktadır. Stoklanan bu ürünleriniz depomuzda güvenle saklanmakta ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması adına her zaman yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır.

Neden Biz ?

Depomuzun bu eyalette ve bu şehirde olmasında Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı ya da kısaca Atlanta Havalimanı’nın Kuzey Amerika ülkelerinden Amerika Birleşik Devletleri’nin ve aynı zamanda da dünyanın en yoğun hava trafiğine sahip havalimanı olması gerekçesi etkin rol oynamaktadır. Havalimanının en önemli etkisi kargo ve lojistik şirketlerinin merkezlerini bu çevrede toplamasıdır. Bu sayede işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Depomuz organizasyon anlamında sizlere geniş ve özelleştirilebilir bir çok seçenek sunmaktadır. Hizmetinize sunduğumuz üst düzey raf ve açık/kapalı serbest depolama alanları ile konteyner, palet, kutu ve ürün bazlı depolama taleplerinizi kısa ve uzun vadeli olmak üzere yerine getiriyoruz. Depomuzun 3 tarafında bulunan yükleme/boşaltma kapıları sayesinde işlemlerinizi herhangi bir aksaklık ya da karışıklık olmadan hızlıca gerçekleştiriyoruz. Depolama esnasında talep etmeniz durumunda günlük, haftalık yada aylık olarak stok sayımı ve ürün kontrolü hizmeti sunuyoruz.